Login

FOTBALISTÉ MEZI NEJLEPŠÍMI V KRAJI

FOTBALISTÉ MEZI NEJLEPŠÍMI V KRAJI2.11. náš fotbalový tým zakončil školní podzimní sezónu na krajském kole v minifotbalu. Potěšitelné je, že jsme byli v Příbrami úspěšní!
Na začátku turnaje v bojích ve skupině jsme zařídili dvě překvapení. Nejprve jsme odehráli výborný zápas s favoritem turnaje - domácí fotbalovou školou Příbram. Díky velmi kvalitní hře a maximální bojovnosti jsme remizovali 1:1, když ještě čtyři minuty před koncem jsme sahali po vítězství brankou Zacha. Zdálo se, že jsme položili základ postupu ze skupiny. Ve druhém zápasu se však opět ukázala jedna fotbalová pravda - každý zápas je jiný. Proti 2. ZŠ Rakovník jsme podali nevýrazný výkon a i když jsme byli lepším týmem, nenašli jsme recept na soupeřovu obranu a podlehli 0:1. 
V dalších utkáních jsme se museli vrátit k naší kvalitní hře a podpořit ji také úspěšnou střelbou, abychom udrželi naději na postup. To se nám nakonec podařilo. Výhrami nad ZŠ Velim 3:1 (branky Helík 2, Zach) a ZŠ Poděbrady 4:0 (branky Fingerhut 2, Chalupa, Zach) jsme zaslouženě postoupili z 2. místa ve skupině do semifinále.
Tam jsme narazili na tým ZŠ Kostelecká Brandýs. Odehráli jsme dobrý zápas, ale o výsledku rozhodly naše neproměněné šance a výborné individuální výkony dvou nejlepších brandýských hráčů. Konečný stav 0:3  nás poslal do zápasu o 3. místo.
Naši hráči se dokázali v nelehké situaci rychle oklepat z předchozího zklamání. Velmi zodpovědně a kvalitně utkání odehráli a zaslouženě vybojovali 
3. místo vítězstvím 1:0 nad ZŠ Jesenice. 
Na stupních vítězů jsme se objevili po dlouhé době. Hoši, gratulujeme a děkujeme!

Zpět na hlavní výpis

www.zs-mpb.cz
PRO RODIČE
FOTOGALERIE
KONTAKT
NAPIŠTE NÁM
ZŠ Ing. M. Plesingera-Božinova, Neratovice

Created by © 2013/2017 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek pro školy