"KLAPZUBOVA JEDENÁCTKA" V KUTNÉ HOŘE

9. října cestovala "Klapzubova jedenáctka" běžkyň na závody do Kutné Hory. Jedenáct dívek, které se před dvěma týdny staly vítězkami okresního kola, bojovalo v krajském finále přespolního běhu na trati 1 500 m.
Na těžké kopcovité trati šestice mladších děvčat ze 6.A vybojovala 8. místo. Určitě nasbírala mnoho cenných zkušeností pro příští rok. Tentokrát si vedla lépe pětice starších dívek z 8. a 9. tříd, když doběhla na celkovém 7. místě. V konkurenci 60 závodnic skvěle běžela Ráchel Najmonová. Od samého začátku se pohybovala na předních pozicích a podařilo se jí vybojovat bronzovou medaili za 3. místo! Gratulujeme!
Celé "Klapzubově jedenáctce" děkujeme za reprezentaci naší školy, města a okresu. (foto v galerii)