TŘEŤÁCI V MIRAKULU

TŘEŤÁCI  V MIRAKULU

Ve čtvrtek 25. května jsme se vypravili na poslední společný výlet do zábavního parku Mirakulum v Milovicích.

Po příchodu do areálu, jsme se vydali na předem naplánovanou trasu. Společně jsme procházeli jednotlivé atrakce, které nás velmi potěšily.

Nenechali jsme si ujít velkou trampolínu a lanové centrum. Dále děti měly možnost se dozvědět zábavnou formou zajímavosti o lese na naučné stezce, prohlédly si malou ZOO a některá zvířátka si mohly i pohladit.

Park našim dětem nabídl nespočet atrakcí. Děti si užily na houpačkách, lanovém centru, podzemních chodbách, kde mohly jen s baterkou, a tak zde prožily kus dobrodružství.

Nejvíce děti zaujala nepřehlédnutelná dominanta Mirákula - dřevěný hrad, kde děti překonávaly až desetimetrové výškové rozdíly, visuté mosty, skluzavky, rozhledny a podzemní chodby. A na závěr výletu jsme se do něj ještě jednou vraceli.

Všichni jsme odjížděli s pocitem příjemně stráveného dne. Výlet se vydařil a každý zážitek umocnilo i nádherné počasí.

(foto v galerii)                                     Bc. Miroslava Priatková, Ilona Muráriková a děti