TŘEŤÁCI V MIRAKULU

TŘEŤÁCI  V MIRAKULU

Ve středu 16. května jsme se vypravili na poslední společný výlet do zábavního parku Mirakulum v Milovicích.

Po příchodu do areálu, jsme se vydali na předem naplánovanou trasu a společně procházeli jednotlivé atrakce.

Nenechali jsme si ujít velkou trampolínu a lanové centrum. Dále děti měly možnost dozvědět se zábavnou formou zajímavosti o lese na naučné stezce, prohlédly si malou ZOO a některá zvířátka si mohly i pohladit.

Park dětem nabídl nespočet atrakcí. Užily si na houpačkách, lanovém centru. Velké dobrodružství si užívaly v podzemních chodbách, kde chodily ve tmě jen s baterkou.

Nejvíce děti zaujala nepřehlédnutelná dominanta Mirákula - dřevěný hrad, kde děti překonávaly až desetimetrové výškové rozdíly, visuté mosty, skluzavky.

I když asi největší obavou pro nás všechny bylo počasí, nakonec nám drobně zapršelo jen jednou a výlet se vydařil.  Všichni jsme odjížděli s pocitem příjemně stráveného dne. (foto v galerii)

Bc. Miroslava Priatková, Ilona Muráriková a děti