TŘEŤÁCI V ZOO

Třeťáci v ZOO Praha (10 fotek na stránky školy)

Tento měsíc slaví Zoo Praha 87. výročí od svého otevření, proto jsme se v pondělí 24. září s dětmi ze školní družiny vypravili na návštěvu za zvířátky.

Po příchodu do ZOO jsme se vydali na předem naplánovanou trasu a společně procházeli jednotlivé pavilony.

Největším překvapením byla gepardí mláďata, které ostražitě hlídala jejich maminka. Delší zastavení bylo v pavilonu žiraf, kde jsme viděli jejich krmení. U opic děti upoutala rodinka goril nížinných. Nejvíce je rozesmál sameček Ajabu, který se před nimi předváděl.

Po společné procházce jsme se zastavili v odpočinkovém a herním areálu "Rezervace Bororo", děti zkoumaly a probíhaly herní systém, sestavený z několika domečků, které jsou mezi sebou propojeny různými žebříčky, schůdky a provazy.

Cestou k autobusu si všichni stačili nakoupit různé suvenýry a drobnosti. I když jsme měli obavu z počasí, drobný deštík se přehnal jen párkrát. Plni zážitků jsme se vraceli příjemně unaveni k domovům. (FOTO V GALERII)

Bc. Miroslava Priatková, Ilona Muráriková a děti