Atletika pro radost

V letošním školním roce u nás na škole odstartoval nový projekt Českého atletického svazu (ČAS),který nabízí dětem od 6 do 11 let všestrannou atletickou přípravu. Nový projekt má napomoci podpoře atletění v atletické školní přípravce (AŠP) na prvním stupni základní školy ve spolupráci s místním atletickým klubem.

Treninky AŠP probíhají od 19.září 2x týdně na školním hřišti, v chladnějších měsících ve školní tělocvičně.

Máme dvě tréninkové skupiny. Každé pondělí od 16 do 17 hodin chodí do atletické přípravky děti z prvních a druhých tříd, v pátek od 14 do 15 hodin  pak děti ze třetích až pátých tříd. Celkem naši atletickou přípravku navštěvuje 52 dětí, které trénuje paní učitelka Kateřina Chalupová společně s Petrou Wiesnerovou.