Happysnack

ŠKOLNÍ MLÉKO 2017/2018

Stejně jako loni letos rozdáváme nové karty všem dětem na škole. Karta má sama o sobě nulovou hodnotu, tu získává až aktivací (respektive jejím nabitím), což je plně v pravomoci rodičů, zda mají zájem se k projektu přihlásit či nikoli.

Na kartách je implementován tzv. aktivační poplatek ve výši 10 Kč vč. DPH a je spojens každou novou plastovou kartou. Odečítá se pouze jednou a to při prvním nabití karty nebo při převodu kreditu ze staré karty na novou. Záleží, co nastane dříve. Pak již žádný jiný poplatek není (ani za nabíjení ani za převod ze starých karet)!

Děti, které mají staré karty, mohou tyto používat.

***********************************************************************

Ztráta a poškození karet, jejich výměna

Při ztrátě karty je třeba kartu zablokovat, aby nedošlo ke zneužití, a poté vydat kartu novou. Blokaci lze provést dvěma způsoby:

a) rodič po přihlášení ke svému kartovému účtu na www.happysnack.cz

b) pověřenými osobami v portálu

Pokud je na kartě nějaký zůstatek, zasílají se žádosti o převod na info@happysnack.cz s uvedením čísla staré i nové karty a názvu školy (pro kontrolu). Jména žáků není třeba hlásit.

***************************************************************************

Ovoce a zelenina do škol:

* Dotované produkty min. 2x za měsíc zcela ZDARMA pro všechny žáky základních škol

- tedy nejen pro první, ale také i pro druhý stupeň.

* Vybrané produkty budou dodávány v BIO kvalitě.

Mléko do škol:

* Výrobky jsou určeny pro žáky základních a studenty středních škol.

* Neochucené mléko budou žáci dostávat 2x za měsíc zcela ZDARMA

* Neochucené mléčné produkty (sýry a jogurty), také v kvalitě BIO a ZCELA ZDARMA  budou žáci dostávat od listopadu. Rovněž ochucené mléčné výrobky s doplatkem žáka a s výběrem z automatu budou k dispozici nejdříve až od listopadu.

Více info na: www.happysnack.cz