Informace k výuce ve školním roce 2020/21

31.08. 2020

Vážení rodiče,

vzhledem k aktuální situaci spojené s epidemií Covid 19 budou i letošní školní rok doprovázet určitá preventivní opatření. Veškeré dění ve škole se bude plně řídit manuálem MŠMT pro provoz škol, který najdete v příloze.

Soubor těchto pravidel a doporučení budeme realizovat tak, aby školní docházka byla pro naše děti smysluplná a přinášela maximální výsledky. Uděláme maximum pro zajištění zdraví vašich dětí, učitelů i správních zaměstnanců.

Jsem přesvědčen, že i tuto situaci úspěšně společně zvládneme a naše děti budou rády chodit do školy i za těchto náročnějších podmínek. Uděláme maximum pro to, aby se chod školy od prvního září při respektování potřebných pravidel co nejvíce blížil běžnému školnímu životu, na který jsou naše děti zvyklé.

Díky za pochopení a vstřícnost.

V Neratovicích 31. 8. 2020

Mgr. Jaroslav Kužel, ředitel školy