Výzva 02_24_034 Šablony pro MŠ a ZŠ II
Škola realizuje od 1. 9. 2025 projekt „Šablony JAK II pro ZŠ MPB Neratovice“ (reg. č.: CZ.02.02.04/00/24_034/0013380) v rámci Operačního programu Jan Amos Komenský. 02_24_034 Šablony pro MŠ a ZŠ II
Datum realizace: 1. 9. 2025 - 31. 8. 2027
Projekt je zaměřen na kombinaci následujících témat: inovativní vzdělávání a doučování žáků.
Cíle projektu:
2.II/5 Inovativní vzdělávání žáků v ZŠ
2.II/6 Doučování žáků ohrožených školním neúspěchem v ZŠ
Cílem aktivit je osobnostní a sociální rozvoj žáků ZŠ a jejich podpora v rozvoji znalostí a dovedností s využitím inovativních forem výuky a vzdělávání prostřednictvím netradičních vzdělávacích metod a strategií, které vedou žáka k rozvoji kreativity, talentu a samostatnosti. Aktivity dále cílí na snižování předčasných odchodů ze vzdělávání.
2.V/2 Inovativní vzdělávání účastníků zájmového vzdělávání v ŠD/ŠK
Cílem aktivity je osobnostní a sociální rozvoj účastníků zájmového vzdělávání v ŠD/ŠK a jejich podpora v rozvoji znalostí a dovedností s využitím inovativních forem vzdělávání prostřednictvím netradičních vzdělávacích metod a strategií, které vedou účastníka k rozvoji kreativity, talentu a samostatnosti. Aktivita dále cílí na snižování předčasných odchodů ze vzdělávání.
Projekt je realizován v rámci Operačního programu Výzkum, vývoj a vzdělávání a je spolufinancován z prostředků Evropských strukturálních a investičních fondů.
V rámci tohoto projektu škola obdržela dotaci ve výši 2 204 000,00 Kč.
Rychlý kontakt |
|---|
Ing. Miroslav Plesinger-Božinov - významný rodák našeho města |
|
| Ing. Miroslav Plesinger se narodil 8. června 1883 v Lobkovicích (dnešní součást Neratovic) v rodině tehdejšího starosty obce |
3D prohlídka |
|
Prezentace školy |
|

