Login

STŘÍBRO Z MLADÉ BOLESLAVI

STŘÍBRO Z MLADÉ BOLESLAVI20.dubna náš fotbalový tým cestoval do Mladé Boleslavi na krajské kolo Coca-Cola Cupu.
V prvním zápasu proti 3.ZŠ Rakovník jsme byli jasně lepším týmem, vynutili jsme si velkou herní převahu, kterou se nám však hlavně na začátku nedařilo vyjádřit brankami. Zaslouženě jsme nakonec zvítězili 4:2 hatrickem Vaška Šťovíčka a brankou Petra Strniště. Druhý zápas jsme odehráli proti ZŠ Týnec nad Labem. Hráči odvedli velmi dobrý výkon a s přehledem vyhráli 3:0, když dva góly vstřelil Tomáš Fingerhut, jeden Vašek Šťovíček.
Závěrečné utkání mělo určit vítěze turnaje a postupujícího do dalšího kola. Proti fotbalové škole z Mladé Boleslavi jsme nenastupovali v roli favorita, ale chtěli jsme se poprat o postup. Začátek nám nevyšel a díky přílišnému respektu k soupeři jsme rychle prohrávali 0:2. Potom už jsme neměli co ztratit, byli jsme aktivnější a podařilo se nám snížit na 1:2 gólem Kamila Zacha. Soupeře jsme naší kvalitní hrou dostali pod tlak a vypracovali si další střelecké příležitosti. V některých nám chybělo trochu štěstí, výsledek už zůstal nezměněný. Konečné 2.místo v kraji je však velkým úspěchem.
Všichni hráči zaslouží pochvalu za odvedené maximum pro úspěch týmu a blahopřání k umístění. 
Děkujeme oporám Dominiku Šnajdrovi, Petrovi Strništi, Vojtovi Chalupovi, Tomáši Fingerhutovi, Kamilu Zachovi, Davidovi Makovskému a Vašku Šťovíčkovi, které z naší školy v červnu odejdou. Přejeme jim hodně štěstí v jejich dalším fotbalovém snažení!
Na fotografii gólman Dominik Šnajdr, dolní řada zleva -  Milan Vít, Jaroslav  Škoda, Filip Nejezchleba, Tomáš Oplt, Vojtěch Chalupa, horní řada zleva - Tomáš Fingerhut, Kamil Zach, Jan Plaček, David Makovský, Václav Šťovíček, Petr Strniště, Petr Helík, Ondřej Krajč.

Zpět na hlavní výpis

www.zs-mpb.cz
PRO RODIČE
FOTOGALERIE
KONTAKT
NAPIŠTE NÁM
ZŠ Ing. M. Plesingera-Božinova, Neratovice

Created by © 2013/2017 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek pro školy