Milí strávníci,

přejeme Vám hezké prázdniny. I příští rok budeme s radostí pečovat o vaše zdraví a starat se, aby vám chutnalo.

Přejeme vám dobrou chuť

ZMĚNA!!
Od školního roku 2019/20 dochází ke změně ve vracení přeplatků na trvalém příkazu. Všechny přeplatky budou zasílány hromadně všem strávníkům po skončení školního roku v červenci na číslo účtu, které jste uvedli na přihlášce odevzdané vedoucí školní jídelny.
POZOR, při změně čísla Vašeho účtu je nutné tuto informaci nahlásit (mailem na jana.svobodova@zs-mpb.cz) vedoucí školní jídelny.

Dětský strávník má nárok odebrat ve školní jídelně dotovaný oběd po dobu jeho pobytu ve škole a 1. den neplánované nepřítomností, jak stanoví Školský zákon č. 561/2004 Sb. § 4, odst. 9. Strávník platí pouze cenu potravin (26,-  28,-  30,-Kč.).

V dalších dnech nepřítomnosti ve škole je strávník nebo jeho zákonný zástupce povinen obědy odhlásit, tyto obědy již nejsou dotované. Pokud oběd přesto nebude odhlášen, strávník platí plnou cenu oběda (včetně provozních a mzdových nákladů), která činí 53, 55, 57,-Kč.
Strávník musí chodit do jídelny s čipem, jedná se o jeho povinnost!

Obědy je možno odhlásit do 8.00 ráno pěti způsoby:

1. mailem na adresu jana.svobodova@zs-mpb.cz  (nejspolehlivější způsob)

2. telefonicky (záznamník) na číslo 315 68 20 69

3. SMS na telefon 721 660 783

4. přes internet pouze 2 dny předem - www.strava.cz - zařízení č. 4930, platí pouze pro strávníky na hlavní budově

V případě, že neznáte heslo, informujte se u vedoucí školní jídelny na 315 68 20 69 nebo na výše uvedené mailové adrese. Přihlašovací údaje jsou přiděleny pouze strávníkům na hlavní budově.

5. Nebo využijte aplikaci pro chytré telefony s Androidem Strava.cz na Google Play. Kód zařízení je 4930 a přihlašovací údaje jako internetové.

Podle nařízení EU č. 1169/2011 budou v každém jídelním lístku u jídla číslice, které upozorňují na látky nebo produkty vyvolávající alergie nebo nesnášenlivost.

INFORMACE PRO RODIČE

INFORMAČNÍ LISTINFORMAČNÍ LIST