Pro rodiče budoucích prvňáčků

Vážení rodiče dětí přijatých do 1. ročníku naší základní školy,
pro výsledky zápisu do 1.ročníku 2020/2021 klikněte na obrázek v pravém sloupci.

Vzhledem k nařízení MŠMT by neměly do konce školního roku vstupovat do školy cizí osoby. Z tohoto důvodu se nebude v červnu konat třídní schůzka s rodiči budoucích prvňáčků.

Sledujte webovou www.zs-mpb.cz nebo facebookovou https://www.facebook.com/ZS.M.Plesingera.Bozinova.Neratovice stránku naší školy, kde bude v červnu vyvěšen seznam pomůcek, které děti dostanou a které si budete muset pořídit sami.

Na první třídní schůzce (nejspíš 8. září) vyřídíme chybějící potřebné formality. Kdo jste posílal naskenovanou přihlášku mailem, přinesete její originál. Nevyhazujte ho.

Seznamy žáků rozdělených do jednotlivých tříd budou vyvěšeny poslední týden v srpnu na nástěnce vedle hlavního vchodu do školy.